O firmie

Poli-Prof Sp. z o.o. została powołana w z myślą o dostarczaniu przedsiębiorstwom wielu branż na Polskim rynku maszyn pakujących jak również akcesoriów używanych do pakowania, transportu, magazynowania towarów. Zgodnie z założeniami Poli-Prof, dostarczane akcesoria powinny charakteryzować się niskim kosztem zakupu dla polskiego przedsiębiorcy oraz wysokim standardem jakości. Materiały opakowaniowe przedstawione w ofercie Poli-Prof sp. z o.o. są eksportowane m.in. do Czech, Bułgarii, Rumunii, Mołdawii. Z tego powodu wprowadzane przez spółkę Poli-Prof taśmy PP oraz akcesoria na polski rynek są najbardziej konkurencyjne uwzględniając trzy wymienione warunki: wytrzymałość materiału, niską cenę i jednocześnie w procesie produkcji tyсh akcesoriów realizowane są założenia związane z z ochroną środowiska.

Firma Poli-prof to profesjonalny dostawca maszyn do pakowania oraz materiałów opakowaniowych. Oferujemy szeroki wybór taśm PP i PET oraz zapinek do taśmy, które są niezbędne do skutecznego i trwałego zabezpieczenia paczek.

Naszym klientom oferujemy również profesjonalny serwis maszyn do pakowania, który zapewnia sprawne działanie sprzętu i minimalizuje przestoje w produkcji. Nasz zespół serwisowy to wykwalifikowani technicy, którzy są w stanie rozwiązać nawet najtrudniejsze problemy związane z maszynami do pakowania.

W Poli-prof cenimy sobie jakość i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dlatego stale rozszerzamy naszą ofertę o nowe produkty i usługi. Jeśli szukasz niezawodnych rozwiązań z zakresu opakowań i maszyn do pakowania, zapraszamy do współpracy.

Zaklejarka Kartonów NASTRO-SB™ – R5 – R6 – R8 Seria

Poszukujesz sposobu na oszczędność czasu i pieniędzy w swojej firmie? Maszyny pakujące, które oferuje Poli-Prof z Krakowa to inwestycja, która zwróci się szybciej, niż myślisz. Warto zadbać o specjalny system opakowaniowy, dzięki któremu trwało i solidnie zapakujesz każde zamówienie, niezależnie od jego kształtu i gabarytu. Szeroka gama produktów, które znajdziesz w naszej ofercie obejmuje półautomatyczne i automatyczne maszyny do pakowania. Zastanawiasz się co możesz zrobić, by usprawnić ten proces? Postaw na jakościowe maszyny pakujące oraz zalety, jakie przyniesie folia, oraz taśma termokurczliwa od naszej firmy z Krakowa. Zapraszamy do współpracy!

Maszyny pakujące Kraków – solidna współpraca z Poli Prof

Oferujemy maszyny przeznaczone do najważniejszych codziennych czynności wykonywanych przy realizowaniu zamówień. Przekonaj się, że dziś możesz opakować produkt przy użyciu specjalistycznego sprzętu, a stretch nie jest jedyną opcją. Zrealizuj z nami linie pakujące, które sprawią, że zadbasz o takie kwestie, jak:

 • zamykanie worków,
 • zgrzewanie folii,
 • wiązanie palet,
 • foliowanie produktów,
 • zaklejanie opakowań kartonowych,
 • konfekcjonowanie.

W zależności od Twoich potrzeb zaproponujemy zgrzewarki kloszowe bądź impulsowe do folii termokurczliwej dla Krakowa i nie tylko. Przekonaj się, że inwestycja w profesjonalne maszyny i urządzenia zaprocentuje w oczach Twoich klientów.

Zgrzewarki, owijarki, zaklejarki – stwórz system do opakowań

Tunele obkurczające do foliowania produktów – sprawdź co możemy Ci zaoferować

Skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie lub poprzez dedykowany formularz – podpowiemy Ci najlepsze opcje i sporządzimy dopasowaną do Twoich potrzeb indywidualną ofertę. Przekonaj się, że Poli-Prof sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie to rzetelny partner, z którym kompleksowo stworzysz swój proces pakowania próżniowego. Zapraszamy!

Automaty i maszyny pakujące – dlaczego warto zainwestować w ten sprzęt?

Zastanawiasz się, czy inwestycja w systemy pakujące i formiarki kartonów przyniesie efekty? Przekonaj się, jakie zalety ma dopracowana linia opakowaniowa:

 • przyspieszasz realizację zamówienia,
 • rzetelny serwis maszyn pakujących nie pozwoli na przestoje w pracy,
 • pakowanie produktów w folię czy półrękawy zapewnia stabilność transportu,
 • automatyczne procesy przyspieszają pracę,
 • masz możliwość pakowania różnego rodzaju opakowań, m.in. zgrzewek, paczek.

Posiadamy szeroką gamę urządzeń od najlepszych producentów maszyn pakujących i odpowiednie kwalifikacje, dzięki czemu podpowiemy Ci gotowe rozwiązania dla Twojej firmy.

Poli Prof – kompleksowe wyposażenie Twojej firmy w maszyny i automaty pakujące

Nasza firma oferuje kompleksowe wyposażenie, z którym stworzysz swoją linię maszyn pakujących w Krakowie i w całej Polsce. Nasze wieloletnie doświadczenie, kwalifikacje i wiedza sprawia, że podpowiemy Ci najlepsze rozwiązania do pakowania. Nasze oferta obejmuje szeroki wybór urządzeń, w tym m.in. tunele obkurczające, foliarki, wiązarki, kartoniarki, formierki czy zaszywarki do worków. Nasze pionowe urządzenia pakujące używane do pakowania produktów spożywczych w atmosferze modyfikowanej świetnie sprawdzą się w branży żywnościowej. W zakresie pakowania warto postawić na współpracę z Poli-Prof.