O firmie

Poli-Prof Sp. z o.o. została powołana w z myślą o dostarczaniu przedsiębiorstwom wielu branż na Polskim rynku maszyn pakujących jak również akcesoriów używanych do pakowania, transportu, magazynowania towarów. Zgodnie z założeniami Poli-Prof, dostarczane akcesoria powinny charakteryzować się niskim kosztem zakupu dla polskiego przedsiębiorcy oraz wysokim standardem jakości. Materiały opakowaniowe przedstawione w ofercie Poli-Prof sp. z o.o. są eksportowane m.in. do Czech, Bułgarii, Rumunii, Mołdawii. Z tego powodu wprowadzane przez spółkę Poli-Prof taśmy PP oraz akcesoria na polski rynek są najbardziej konkurencyjne uwzględniając trzy wymienione warunki: wytrzymałość materiału, niską cenę i jednocześnie w procesie produkcji tyсh akcesoriów realizowane są założenia związane z z ochroną środowiska.

Firma Poli-prof to profesjonalny dostawca maszyn do pakowania oraz materiałów opakowaniowych. Oferujemy szeroki wybór taśm PP i PET oraz zapinek do taśmy, które są niezbędne do skutecznego i trwałego zabezpieczenia paczek.

Naszym klientom oferujemy również profesjonalny serwis maszyn do pakowania, który zapewnia sprawne działanie sprzętu i minimalizuje przestoje w produkcji. Nasz zespół serwisowy to wykwalifikowani technicy, którzy są w stanie rozwiązać nawet najtrudniejsze problemy związane z maszynami do pakowania.

W Poli-prof cenimy sobie jakość i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dlatego stale rozszerzamy naszą ofertę o nowe produkty i usługi. Jeśli szukasz niezawodnych rozwiązań z zakresu opakowań i maszyn do pakowania, zapraszamy do współpracy.

Zaklejarka Kartonów NASTRO-SB™ – R5 – R6 – R8 Seria