Bez kategorii

Tradycyjne zapinki, czy GT ONE+?

GT-ONE PLUS - bandownica akumulatorowa do taśm PP i PET

Bandownica akumulatorowa do taśm PP i PET SIAT GT-ONE PLUS:

Wśród innych dostępnych na rynku, bandownica GT-ONE PLUS stanowi konkurencyjną pozycję na rynku. Cechuje ją bowiem lekka konstrukcja, łatwa obsługa oraz ergonimiczny kształt i antypoślizgowy uchwyt profilowany do dłoni konsumenta. Ułatwi to na pewno korzystanie z urządzenia, jak i zapewnia o jego solidności.

Tradycyjne zapinki, czy GT ONE+?

Wadą tradycyjnego zapięcia ładunku standardowymi zapinkami jest bez wątpienia większa awaryjność tego upięcia. Skorzystanie z GT ONE+ z pewnością ułatwi to zadanie i sprawi, że będzie ono solidniejsze. Oferowane urządzenie jest przez to zamiennikiem typowych, dostępnych od dawna na rynku klamerek. Równie ważną zaletą rozwiązania jest jego oszczędność względem czasu, w jakim zabezpieczany jest ładunek. Spinanie palet nigdy nie było prostsze!

Zalety GT ONE+

Zamiennik zapinek GT ONE+ jest ergonomicznym, dobrze wyprofilowanym urządzeniem, które z łatwością można używać przy pomocy jednej ręki. Ponadto bandownica akumulatorowa jest lekka i dobrze wyważona, przez co trzymanie jej nie będzie wiązało się ze zbyt dużym wysiłkiem.  Regulowany tryb pracy jest równie dużym atutem, ponieważ w zależności od potrzeb możemy zmieniać tryb jej działania (półautomatyczny, ręczny i miękki). Obecność wielofunkcyjnego przycisku start do rozpoczęcia bindowania, sprawia że czynność będzie ta prosta, ale także przyjemna. Dodatkowym gwarantem zadowolenia konsumenta będzie na pewno fakt precyzyjności wykonania GT ONE+ oraz solidność tworzyw, z jakich bandownica została wyprodukowana. Stanowi to o jej bezawaryjności i czyni ją konkurencyjną na rynku.

Dodatkowe udogodnienia

wyposażona w dotykowy, przyjazny dla użytkownika panel kontrolny bandownica, ułatwia korzystającemu dostęp do wszystkich proponowanych opcji i ustawień. Ponadto dzięki wbudowanemu alarmowi dźwiękowemu, urządzenie poinformuje o zbyt wysokiej temperaturze podczas pracy. Dodatkową kontrolę temperatury zapewnia natomiast nowoczesny system chłodzący. Dzięki powyższym udogodnieniom, korzystanie z GT ONE+ będzie nie tylko przyjemne, ale i bezpieczne.

Specyfikacja

Rekomendowanymi taśmami spinającymi do urządzenia GT ONE + są taśma polipropylenowa oraz taśma PET. Ich grubość wacha się od 0,5 mm do 1,10 mm, szerokość natomiast od 10 mm do 16 mm. Pozbawiony szczotek silnik silnik BOSCH zasilany jest baterią Li-Ion, który przedłuża żywotność urządzenia, będąc uznawanym za najlepszy na rynku. Do urządzenia można również dodać rzeczy ułatwiające jego obsługę takie jak; zawiesie, płyta antyścieralną mocowaną na dole urządzenia i zestaw do podłączenia zasilania 230 V.

Zastosowanie bandownicy GT ONE+

Bandownica znajduje zastosowanie przy zabezpieczaniu ładunków i towarów. Za jej pomocą można opasać, spiąć lub opiąć paletę, ładunek lub inny z towarów. Dzięki temu że w urządzeniu zredukowano wielkość płyty antyścieralnej, można przez to spinać mniejsze, oraz okrągłe produkty. Reasumując, GT ONE+ sprawdzi się zarówno w przemyśle monopolowym (wina i alkohole), prz emyśle logistycznym jak i przemyśle leśniczym.

GT-ONE PLUS - bandownica akumulatorowa do taśm PP i PET
GT-ONE PLUS – bandownica akumulatorowa do taśm PP i PET
GT-ONE PLUS - bandownica akumulatorowa do taśm PP i PET
GT-ONE PLUS – bandownica akumulatorowa do taśm PP i PET
Back to list

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *